Razem przeciwko oszustowi

Tematy dowolne. Chcesz się pochwalić dokonaniami w grze - pisz tutaj.

Razem przeciwko oszustowi

Postprzez SzymenL0K0 » Cz cze 25, 2015 17:49

Wysłałem wiadomość do paru graczy i wysyłam tutaj mój apel

Witam. Zostałem oszukany podczas wymiany przez gracza provo a następnie przez niego zaatakowany. Historia Jest dosyć prosta we wtorek po 23 umawialiśmy się na wymianę zasobów ja mu daje złoto on mi siarkę i żelazo nie wcale wielkie ilości. Była to moja pierwsza wymiana z provo więc wybrałem losową prowkę pod zastaw. Po 7 piszę do mnie że w jaki ja niby sposób zająłem jego prowincję. Zdziwiony że nie oddając mi surowców które były mi należne zająłem prowincję którą dał pod zastaw. Chciał się usprawiedliwić że zaakceptował ofertę 30 sekund przed końcem tury. Mógł poczekać i zaakceptować już w następnej turze albo zrobić to po prostu wcześniej miał na to ponad 7 godzin. Wysłał potem ofertę w której zastaw była jego prowincja(akurat była tam kopka) i tylko siarkę bez żelaza o które się umawialiśmy. Ja bym pewnie przyjął tę ofertę lecz nie zdążyłem nawet bo zanim wróciłem z pracy niestety dopiero koło północy on już przejął swoją prowkę co nic mi nie robi bo to była jego i będzie jego prowincja ale zaatakował też moją prowincję z kopalnią. Od razu do niego napisałem lecz on nic nie odpisał aby naprawić sytuację. Przez mediatora próbowałem coś zdziałać i kilka godzin temu napisałem do niego pokojową propozycję aby oddał mi to co moje lecz on nic nie odpisywał i nadal nic nie odpisał lecz teraz mnie zaatakował. Nie chce aby w tę grę grali oszuści i chciałbym prosić Cie o pomoc w zwalczeniu provo.
Wszystkich graczy którzy chcieliby jakoś pomóc proszę o wiadomości lub o pomoc bezpośrednią.
SzymenL0K0

Re: Razem przeciwko oszustowi

Postprzez Wehrmacht » Cz cze 25, 2015 17:58

Cóż zabrał prowki to jedno ale z surowcami było nie fair vojna to wojna:D ale surki mógłby oddac w sumie wiele ich nie było:P
Wehrmacht

Powrót do Porozmawiajmy