Zbyt wrażliwa stabilizacja

Informacje o ostatnich zmianach w grze itp.

Zbyt wrażliwa stabilizacja

Postprzez Wehrmacht » Pn cze 15, 2015 19:03

Zaczynając chciałbym powołać się na przebieg poprzedniej edycji, w której to wielu graczy zostało poskromionych niesprawiedliwą stabilizacją to jest - Slaszer, ja, lope(grał pod innym nickiem) oraz jestem pewien, że ta lista nie ogranicza się tylko do tych 3 "wybrańców". Sytuacja ta doprowadziła do tego, że gracze byli zmuszeni do walki nie ze sobą a z systemem. Wystarczył jeden atak za dużo i skutkowało to spadkiem lawinowym stabilizacji nie pomagało ustawienie suwaków stabilizacji i badań ciągłych na maks. Tak więc kolar wyniesiony głosem wielu proszę Cię o zmianę stabilizacji rozumiem że te zmiany zostały wprowadzone aby gracze w 50 turze nie mięli małych mocarstw ale doprowadziło to do kolejnej patologicznej sytuacji, w której wygrywa ten kto nie walczy a jedynie przygląda się walczącym (Mikb, która na dobrą sprawę nie wdała się w ŻADEN poważny konflikt a wygrała edycję - godne pochwały prawda? jednak nie w grze która na wojnie się opiera...). Wnoszę, więc aby stabilizacja została naprawiona, ponieważ jej stan na tą chwilę nie jest ani zadowalający a tym bardziej prawidłowy, normalny. Jaka jest Twoja odpowiedź kolar?

P.S. Korzystając z sytuacji chciałbym poruszyć sprawę dyskusyjnej specjalizacji - machin wojennych. Trend na tą specjalizację pozbawił vojny smaczku, każda bitwa odbywała się z udziałem licznych oddziałów armat(i często jedynie z nich) mam nadzieję że zostaną one zrównane z poziomem innych jednostek i wykorzystanie ich będzie musiało wiązać się z ryzykiem lub po prostu je osłabić.
Wehrmacht

Re: Zbyt wrażliwa stabilizacja

Postprzez Krystian » Pn cze 15, 2015 19:06

Armaty są już i tak osłabione, a przynajmniej jeśli ktos ma specjalizacja machiny oblężnicze. Miałem ja edycje temu i w porównaniu do normalnych armat wielkiej różnicy nie było..

Jeśli chodzi o stabke to raczej teraz jest normalna i jeśli kolar niczego nie zmieni, to nie widzę powodu do narzekań:D

PS: Dodałbym, aby można z jednego IP zalogować się na 1 konto, aby uniknąć sytuacji, ze ludzie podają sobie hasła i sie gra na czyimś koncie, gdy danego gracza nie ma..
Ostatnio edytowano Pn cze 15, 2015 19:07 przez Krystian, łącznie edytowano 1 raz
Krystian

Postprzez Mattajus » Pn cze 15, 2015 19:07

Niedługo w to gram ale poza przerwą w grze w tamtej edycji najgorszą plagą byłą stabilność. Myśle że bez takiej rozchwianej stabki gra będzie lepsza.
Mattajus

Postprzez Wehrmacht » Pn cze 15, 2015 19:09

osłabione? to dlaczego poprzednia edycja była tylko i wyłącznie z udziałem armat? Jeśli kolar nie zmienił stabilizacji z tej z poprzedniej edycji na poprawioną jej wersje(a jeśli zmienił to niczym takim nie słyszałem) to nie mów mi proszę że tak powinno być. Bo sam fakt, że wystarczy nie prowadzić wojen, żeby wygrać vojnę.pl jest zatrważający.
Wehrmacht

Postprzez Krystian » Pn cze 15, 2015 19:12

Armaty są drogie, dlatego warte swojej ceny. Kiedyś jak się miało specjalizacje machiny, to armatami sie dało wygrać edycje, o czym przekonałem sie sam w XVIII , gdzie po prostu wystarczyło aby ktoś postawił 40k armat i mógł spokojnie pokonać większa ilość armat zwykłych.
Krystian

Postprzez wojownik9876 » Pn cze 15, 2015 19:12

Oczywiście podpisuje się pod tym obiema rękami. Sam padłem ofiarą tej stabilizacji w poprzedniej edycji, gdzie jeden atak na czolgusa kosztował mnie kilka dni regeneracji stabki grając już jako wielkikiryl. Same wojny to już potrafią się rozpocząć w 400 turze. Do tego uważam, że gracz, który nie miał żadnego konfliktu zbrojnego z innymi w czasie edycji nie zasługuje na zwycięstwo. Slasherowi aka krystianowi udało się jakoś państwo ustabilizować, tak jak dergiusowi, ponieważ w najgorszym momencie mieli dość małe państwa, a część ze Złotego Przymierza nie miała już tak dobrze jak ta dwójka, bo właściwie była w topce z sporymi mocarstwami, co bardziej faworyzowało jednak Złotą Ordę, która w żaden konflikt się nie wtrąciła oficjalnie. Uważam, że gdy wojna się zaczyna i trwa w najlepsze między silnymi sojuszami, stabka nie powinna zbyt gwałtownie spadać.
wojownik9876

Postprzez Krystian » Pn cze 15, 2015 19:14

Slasherowi aka krystianowi udało się jakoś państwo ustabilizować,

A wiesz dzięki czemu? Od początku wojny nie atakowałem prawie nic, nie atakowałem swoich buntów to dopiero na tydzień przed awaria miałem powyżej 90 i mogłem zacząć się bić :P

Ale gdyby nie fakt, ze fifi atakował mnie i dergiusa po 1 kos paręnaście razy na ture gdy on sam miał 1 prowke to aż takich problemów ze stabka bym nie miał..
Krystian

Postprzez SzymenL0K0 » Pn cze 15, 2015 19:16

Jak pisałem na czacie. Jest zima a ja co turę walczę i stabkę mam na 100 a najmniej miałem coś kolo 84 lub 88 teraz. wystarczy trochę o nią dbać i dać trochę więcej kasy.
SzymenL0K0

Postprzez Wehrmacht » Pn cze 15, 2015 19:17

Krystian, Panta rhei nie chcę Cię zdziwić ale świat się nie zatrzymał na przytoczonej przez Ciebie edycji. Armaty są za moce i owszem są drogie ale proporcjonalnie jakość/cena są stanowczo ponad kusze berserków oraz świętej pamięci husarię. Samemu grając w poprzedniej edycji tylko armatami (jak zresztą wszyscy) i twierdząc, że jest to ok, że są one zbalansowane to hmm to trochę dziwne...
Wehrmacht

Postprzez Wehrmacht » Pn cze 15, 2015 19:19

Ah tak Krystian czyli uważasz, żeby poprawić stabilizację przez tydzień nie możesz walczyć i uważasz że to jest normalne? no proszę państwa to jest patologiczne! nie jesteśmy masochistami i nie gramy w dark souls!
Wehrmacht

Następna strona

Powrót do Aktualności