Sala chwały

Informacje o ostatnich zmianach w grze itp.

Sala chwały

Postprzez Tommy007 » Pt cze 07, 2013 17:43

Tak poruszam ten temat publicznie, z nadzieja,że jeśli tak uważa więcej osób, to może zmiękczy to twarde serce Kolara :D

Chodzi mi mianowicie o pewna modyfikację Sali chwały. Pierwotnie myślałem (i prosiłem o to Kolara) by na wniosek wygrywającego, jak zechce podzielić się chwała, to wpisywać tam dwóch zwycięzców.

Kolar jakoś jest przeciwny :) Rozumiem,że jeśli wcześniej takim propozycjom odmawiał, to teraz głupio na to przystać. Bo inni byli by poszkodowani - Ci z poprzednich edycji. I teoretycznie jest dołączana tabela z punktami Więc każdy moze sam sobie sprawdzić miejsca.

Ale Sala chwały to pewne miejsce wyróżnienia :) Więc jeśli już w Vojnie może być tylko jeden zwycięzca, to może chociaż wprowadzić do Sali chwały system podiumowy? Czyli oprócz zapisania w niej zwycięzcy, także wpisywać zdobywców srebnego medalu (czyli 2 miejsca) i brązowego medalu (czyli 3 miejsca) ? :)

W końcu zdobycie 2 lub 3 miejsca tez jest sporym powodem do chwały :)

Tym bardziej,że jest to gra zespołowa. I raczej nie da się wygrać samemu przeciw wszystkim. I bardzo często ta druga lub trzecia osoba wnoszą decydujący wkład w zajęcie 1 miejsca przez zwycięzcę (już nie wspominając o tym,że czasami to osoby z 2 lub 3 miejsca są tak naprawdę zwycięzcami danej edycji :D)
Obrazek
karkan - kwiatek - strzała itp.
Tommy007

Re: Sala chwały

Postprzez assasek » Cz cze 13, 2013 19:08

Ja popieram ten pomysł, całe top 3 powinno być docenione nie tylko osoba nr.1 , tak jak to kolega zauważył, że nie zawsze wygrywa się samemu, często jest to praca kilku osób ( sojuszników). Na przykładzie morbida :D tyle razy drugi , należy mu się wyróżnienie, jest bardzo pomocnym i miłym graczem,a przecież miło jest zobaczyć swój nick w sali chwały. Takie jest moje zdanie :geek: Jako argument który przemawia za tym jest to, że w afryce co 60 sekund mija jedna minuta xD
Obrazek
assasek

Postprzez Tommy007 » Cz cze 13, 2013 20:58

assasek napisał(a):Ja popieram ten pomysł, całe top 3 powinno być docenione nie tylko osoba nr.1 , tak jak to kolega zauważył, że nie zawsze wygrywa się samemu, często jest to praca kilku osób ( sojuszników). Na przykładzie morbida :D tyle razy drugi , należy mu się wyróżnienie, jest bardzo pomocnym i miłym graczem,a przecież miło jest zobaczyć swój nick w sali chwały.

No właśnie. Morbid vel ace to skromny człowiek więc we własnej sprawie głosu tu nie chce zabierać :) Ale tym bardziej zasługuje na wyróżnienie. Bo 3 razy pod rząd być na 2 miejscu to jest osiągniecie znaczne :)
Obrazek
Tommy007

Postprzez Tommy007 » Pt cze 14, 2013 20:26

Dzięki Kolar :)
Obrazek
Tommy007

Postprzez Krystian » So cze 15, 2013 14:15

To teraz w takim razie pod każdym zwycięstwem Chacala czy moim powinien byc dopisany nick tego drugiego, bez którego by nie doszło do wygranej :P
Krystian

Powrót do Aktualności